1. kolo| SK Kosmonosy - FK Bohemia Poděbrady

Obě kategorie dorostu začaly sezónu v krajském přeboru prohrou, když přivítaly na domácím hřišti tým FK Bohemia Poděbrady

Starší dorost (U19)

SK Kosmonosy U19 – FK Bohemia Poděbrady U19       0:4 (0:2)

Sestava: Robovský – Stránský, Říha (71.Přibyl), Boxan, Hovorka (46.Čvančara), Bělský, Kurc, Nguyén (71.Adamík), Hutsalyuk, Zajíček (46.Bím), Zahula

„Do zápasu jsme nevstoupili správnou nohou a hned od samého začátku nás soupeř přehrával svou výškovou a silovou převahou. Veškeré naše šance končily za půlící čárou, na rozdíl od soupeře, který dvěma brankami odcházel do kabiny s vedením.

"V druhém poločase nám utekl začátek a hned ve 46.minutě jsme nechali soupeři příliš mnoho prostoru a obdrželi třetí branku. Inkasovaná branka nás trochu probudila, od té doby jsme zlepšili herní projev, ale ve finální fázi nám chyběla větší kvalita, abychom se dokázali prosadit. Poděbrady podtrhli svůj výkon v 78.minutě čtvrtým gólem. O dvě minuty později musel po druhé žluté kartě, náš střední obránce Jára Boxan, opustit hřiště. Od té doby jsme zápas jen dohrávali.“

Mladší dorost (U17)

SK Kosmonosy U17 – FK Bohemia Poděbrady U17       1:6 (1:4)

Sestava: Diviš – Rampas (48.Stránský), Říha, Novotný, Čvančara, Hájek, Matějovský, Čonka, Husák, Adamík (71.Nguyén), Plavnický

„Hráče chci pochválit, s naším herním projevem jsem spokojený. Někteří odehráli alespoň část zápasu za starší a zbytek byli kluci ročník 2007, věkem tedy spadají ještě do kategorie žáků. Pro kluky to byla dobrá zkušenost. Bohužel výsledek je pro nás až příliš krutý vzhledem k obrazu hry.

Dodavatel sportovního oblečení

www.lionsport.cz

SK Kosmonosy

Hradišťská 850