SPOLEČNĚ PRO IVANKU

Usměvavá holčička z Kosmonos, která statečně bojuje od první chvíle, kdy přišla na svět. Ivanka se v listopadu 2018 narodila s rozsáhlým rozštěpem páteře, nevyvinutým palečkem na pravé ručičce, vývojovou vadou konečníku a ortopedickou vadou nožiček.

„Bude jen ležet a vnímat,“ takový výrok rodiče slyšeli od lékařů ve FN Motol. Ale Ivanka a její rodiče to nevzdali a míří daleko výš. Po náročných operacích páteře a míchy lékaři objevili další komplikace. Vývojová vada mozku, pouze jedna ledvina a špatně vyvinutá kostrč. Po těchto zjištěních už rodiče uslyšeli z úst lékařů pouze: „Uvidíte…“.

Ivanka ale na nikoho nečeká a jde si svou vlastní cestou za lepším životem, který si musí tvrdě vybojovat. Její život už bude navždy spojen s neustálou rehabilitací, terapiemi, pořizováním kompenzačních pomůcek a nyní i pořízením asistenčního psa. Rodiče ale vidí obrovské pokroky, které jim dodávají motivaci do dalšího úsilí. Ivanka už sama leze, miluje pohyb a veškerá náročná cvičení dělá s úsměvem.

To nejmenší, co můžeme pro „naši“ kosmonoskou Ivanku a její náročnou životní cestu udělat, je podpořit ji finančně.

Podpořit Ivanku můžete osobně na středečním utkání MOL Cupu s Duklou Praha (11.8.2021 od 18:00), kde proběhne charitativní tombola.

Dlouhodobě je možné Ivanku podporovat příspěvky na transparentní účet:

číslo účtu: 83297339/0800

variabilní symbol: 4848

Dodavatel sportovního oblečení

www.lionsport.cz

SK Kosmonosy

Hradišťská 850
Kosmonosy

Číslo účtu SK Kosmonosy: 27-1394340247/0100
(účet veden u KB)
776 565 076 (prezident klubu)